Про внесення змін у штатний розпис Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського

10.04.2017 548

Про внесення змін у штатний розпис Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від _________________№______

Про внесення змін у штатний розпис
Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної
школи імені Івана Боберського

Для забезпечення ефективного функціонування закладів відділу освіти та завершенням реконструкції 25-метрового басейну, капітального ремонту малого плавального басейну та відновленням їх роботи Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського, керуючись Типовими штатними нормативами дитячо-юнацьких спортивних шкіл, затверджених наказом Міністерства молоді та спорту України № 37 від 30.07.2013, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09 серпня 2013 року за № 1361/23893, пп. 1 п.а ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в:
1. Внести зміни, з 01 травня 2017 року, у штатний розпис Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського, а саме:
1.1.Ввести 2,0 ставки тренера-викладача з плавання для роботи з абонементними групами у Дрогобицькій дитячо-юнацькій спортивній школі імені Івана Боберського, за рахунок коштів спеціального фонду.
1.2.Ввести 2,0 ставки гардеробника роздягального відділення у Дрогобицькій дитячо-юнацькій спортивній школі імені Івана Боберського, за рахунок коштів спеціального фонду.
1.3.Ввести 1,0 ставку прибиральника плавального басейну за рахунок коштів спеціального фонду та 1,0 ставку прибиральника плавального басейну у Дрогобицькій дитячо-юнацькій спортивній школі імені Івана Боберського за рахунок коштів місцевого бюджету.
1.4.Ввести 1,0 ставку сестри медичної у Дрогобицькій дитячо-юнацькій спортивній школі імені Івана Боберського за рахунок коштів місцевого бюджету.
2. Начальнику відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради П.Сушку внести зміни у штатні розписи.
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради П.Сушка.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника з гуманітарних та соціальних питань В.Качмара.

Міський голова   Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту