Про встановлення дорожніх знаків на вулицях міста

10.04.2017 435

Про  встановлення дорожніх знаків на вулицях міста

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ____________2017 №_______

Про встановлення дорожніх
знаків на вулицях міста

Враховуючи звернення Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській обл., депутата Дрогобицької міської ради Р.Броницького з метою безпечного дорожнього руху на вулицях міста, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та ст. 6 Закону України «Про дорожній рух», беручи до уваги рішення комісії по координації дорожнього руху в м. Дрогобичі (протокол від 24.03.2017 № 1), керуючись пп.10 п. а ч.1 ст. 30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в :
1.КП «Комбінат міського господарства» (А.Янів):
– встановити інформаційно-вказівні дорожні знаки п.5.35.1 та 5.35.2 «Пішохідний перехід» на вул.Горішня Брама, 72 та нанести дорожню розмітку «Зебра».
– встановити обмежувачі проїзду для автомобільного транспорту «напівсфера» на пішохідній доріжці між вул. П.Орлика та вул. Купальська в кількості 3 (шт.).
2. Загальному відділу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Н. Бермес) надати копії рішення: Дрогобицькій міській станції швидкої медичної та невідкладної допомоги, Дрогобицькому регіональному відділу головного управління МНС України у Львівській області.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника директора департаменту міського господарства І. Лепкого.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту