Про встановлення дорожніх знаків на вулицях міста

11.02.2019 557

Про встановлення дорожніх знаків на вулицях міста

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ____________2019 №_______

Про встановлення дорожніх
знаків на вулицях міста

Враховуючи звернення депутата Дрогобицької міської ради Ю.Кушлика, начальника 2 СЦШР ДСНС України А. Кінчеші, мешканців вул. Коссака, з метою безпечного дорожнього руху на вулицях міста, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та ст.6 Закону України «Про дорожній рух», беручи до уваги рішення комісії по координації дорожнього руху в м. Дрогобичі (протокол від 18.01.2019 № 1), керуючись пп.10 п. а ч.1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в :
1. КП «Комбінат міського господарства» (в.о. В.Красуляк):
– встановити на перехресті вул. 22 Січня – вул. С.Наливайка, а саме: на вул. 22 Січня дорожній знак п.2.3 «Головна дорога», на вул. С.Наливайка дорожній знак п.2.1 «Дати дорогу»;
– встановити на світлофорах зелену стрілку на білому фоні, яка дозволяє рух в напрямку стрілки на перехресті вулиць П. Орлика – В. Великого, зі сторони вул. Сагайдачного, зі сторони залізничного вокзалу, зі сторони дитячої поліклініки, та зі сторони ТЦ «АТБ»;
– встановити на вул. Коссака (зі сторони вул. Л.Українки ) дорожній знак 5.5 «Дорога з одностороннім рухом», та дорожній знак 3.21 «В’їзд заборонено» (зі сторони вул. Сагайдачного).
2. Дозволити 2 СЦШР ДСНС України (А. Кінчеші), влаштувати перед воротами контрольно-пропускного пункту захисні бетонні споруди ТЗ-1 та шлагбаум на вул. Спортивна, 44.
3.Загальному відділу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Н.Бермес) надати копії рішення: Дрогобицькій міській станції швидкої медичної та невідкладної допомоги, Дрогобицькому регіональному відділу головного управління ДСНС України у Львівській області.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту