Про встановлення дорожніх знаків на території Дрогобицької міської територіальної громади

05.10.2021 2359

Про встановлення дорожніх знаків на території Дрогобицької  міської територіальної громади

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ 2021 року № ______

Про встановлення дорожніх
знаків на території Дрогобицької
міської територіальної громади

З метою безпечного дорожнього руху на вулицях Дрогобицької міської територіальної громади, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та ст.6 Закону України «Про дорожній рух», беручи до уваги рішення комісії по координації дорожнього руху на території Дрогобицької міської територіальної громади (протокол від 22.06.2021 №3), керуючись пп.10 п. а ч.1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в :
1. КП «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради (В.Суда) встановити:
– дорожній знак 3.34 «Зупинка заборонена» при заїзді з вул. Солоний Ставок до ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» з правої сторони проїзду.
– дорожні знаки 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено» на вул. Й. Сліпого з обох сторін зі сторони заїзду з вул. Шептицького та вул. Героїв Майдану.
– дорожні знаки при виїзді з вул. Барського на перехрестя вулиць Зварицька – Коцюбинського 2.2 «Проїзд без зупинки заборонено» та при виїзді з вул. Коцюбинського на перехрестя вул. Зварицька – Коцюбинського 2.2 «Проїзд без зупинки заборонено».
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту