Про встановлення меморіальної таблиці Чаповській М.П.

19.03.2018 422

Про встановлення  меморіальної таблиці  Чаповській М.П.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХV сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ________2018 року № ____

Про встановлення
меморіальної таблиці
Чаповській М.П.

Розглянувши звернення першокласників 1944,47,50,53рр. Дрогобицької рідноїшколи від 12.01.2018р. про встановлення меморіальної таблиці вчителю-просвітянці Чаповській Марії Петрівні з нагоди 120-річчя від дня народження на фасаді будинку вул. І.Чмоли, 9 у м. Дрогобичі, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування» та «Положенням про порядок встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та анотаційних дощок у місті Дрогобичі», затвердженим рішенням сесії від 25.20.2013 № 1149, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол від __________2018р. № ____), Дрогобицька міська рада
вирішила:
1. З нагоди 120-річчя від дня народження встановити меморіальну таблицю Чаповській Марії Петрівні – вчителю-просвітянці – на фасаді нежитлового будинку, де вона проживала у 1941-44 роках в м. Дрогобичі, на вул. І. Чмоли,9 (стара адреса: вул. О.Нижанківського, 17) – пам’ятці архітектури місцевого значення (охоронний №1853), відповідно до тексту поданому у додатку.
2. Витрати на придбання і встановлення зазначеної у п.1 даного рішення пам’ятної таблиці здійснити за рахунок заявників.
3.Відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради (О.Яводчак) провести облік та реєстр пам’ятної таблиці зазначеної у п.1 даного рішення відповідно до вимог чинного законодавства.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (О. Дацюк).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту