Про встановлення Пам’ятної таблиці з висвітлення подій, які відбулися у м. Дрогобичі 3 липня 1941р.

15.06.2018 475

Про встановлення  Пам’ятної таблиці з  висвітлення подій,  які відбулися у м. Дрогобичі 3 липня 1941р.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від « __ »_________2018 року № ____

Про встановлення
Пам’ятної таблиці з
висвітлення подій,
які відбулися у м. Дрогобичі
3 липня 1941р.

Розглянувши депутатський запит Богдана Пристая про встановлення пам’ятної таблиці на фасаді будинку Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича (вул. Тетатральна,1 у м. Дрогобичі) від 14.05.2018р. № 69, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування» та «Положенням про порядок встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та анотаційних дощок у місті Дрогобичі», затвердженим рішенням сесії від 25.20.2013 № 1149, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол від __________2018р. № ____), Дрогобицька міська рада
вирішила:
1. Встановити пам’ятну таблицю про історичну подію м. Дрогобича, що 3 липня 1941 року відбулися народні збори, які прийняли Акт проголошення самостійності України 30-го червня 1941р., за керівництва голови Проводу ОУН Дрогобиччини Василя Николяка, псевдо «Клена», на фасаді будинку Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича (вул.Тетатральна,1 у м. Дрогобичі), відповідно до тексту поданому у додатку.
2. Витрати на придбання і встановлення зазначеної у п.1 даного рішення пам’ятної таблиці здійснити за рахунок заявників.
3.Відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради (О.Яводчак) провести облік та реєстр пам’ятної таблиці зазначеної у п.1 даного рішення відповідно до вимог чинного законодавства.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (О. Дацюк).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту