Про встановлення розміру орендної плати за оренду нежитлових приміщень

19.11.2018 336

Про встановлення розміру орендної плати за оренду нежитлових приміщень

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_______ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від «____» _____________ 2018 року № _____

Про встановлення розміру орендної плати
за оренду нежитлових приміщень

Розглянувши клопотання генерального директора комунального підприємства «Дрогобицький ринок» (В.Білоган), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (протокол №__ від ___.___.2018 р.) та постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол №__ від ___.___.2018 р.), відповідно до п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Встановити орендну плату для орендарів КП «Дрогобицький ринок», які орендують нежитлові приміщення за адресою м. Дрогобич, майдан Шевченка, 1, у розмірі 65 гривень без ПДВ за 1 (один) м2 в місяць, на період з 01.01.2019 року по 31.12.2019 року, без врахування площ спільного користування.
2. Виконання цього рішення доручити комунальному підприємству «Дрогобицький ринок» (В. Білоган).
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик) та постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту