Про встановлення розміру річної орендної плати за земельну ділянку

17.10.2023 6566

Про встановлення розміру річної орендної плати за земельну ділянку

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про встановлення розміру
річної орендної плати за земельну
ділянку  

Розглянувши клопотання юридичної особи про встановлення пільгової орендної плати, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол №72 від 13.10.2023р.) та постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол №___від ___.___.2023р.), керуючись статтями 12, ч. 6 ст. 93, 102-1, 123, 124 Земельного кодексу України та Законом України «Про оренду землі», і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26  Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада                           в и р і ш и л а:

1. Встановити розмір річної орендної плати за оренду земельної ділянки несільськогосподарського призначення із земель комунальної власності в розмірі 1 % від нормативної грошової оцінки землі наступному землекористувачу, у разі укладення ним договору оренди землі:
1.1. Товариству з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОПАРК УБТ»                    (Микола ДЖУЛА), на земельну ділянку площею 62907 кв. м. на вул. М. Тураша, 20, м.Дрогобич, кадастровий номер 4621294700:03:000:0026, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю «ТЕХНОПАРК УБТ»                    (Микола ДЖУЛА), на підставі цього рішення, підписати додаткову угоду до договору оренди землі (на земельну ділянку, зазначену в підпункті 1.1. пункту 1 цього рішення).
3. Пільгова орендна плата для юридичної особи, зазначеної в підпункті 1.1. пункту 1 рішення, встановлюється, починаючи з моменту укладення додаткової угоди до договору оренди землі, та діє до закінчення терміну дії договору оренди землі.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Роман БЕЙЗИК).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту