Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті

07.05.2021 1983

Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від _____________№_______

Про встановлення тарифів
на послуги з перевезення пасажирів
у міському автомобільному транспорті

Керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про податок на додану вартість», наказом Міністерства транспорту України від 17.11.2009 № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту» (зі змінами), статті 19 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», розглянувши лист ДП «Дрогобицьке АТП» КП «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради від 11.03.2021 №3, враховуючи зростання цін на ринку паливо мастильних матеріалів, значне зростання заробітної плати, зростання цін на запасні частини, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Перевізникам, з якими укладено договори на перевезення пасажирів у міському пасажирському автомобільному транспорті м. Дрогобича, встановити тариф на перевезення одного пасажира в розмірі 8,00 грн.
2. Затвердити перелік категорій громадян, яким надано право безкоштовного проїзду в автобусах, що працюють на автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі згідно з додатком.
3. Пасажирам, які зареєстровані у м. Дрогобичі або фактично проживають (підстава – Акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї) та відповідно до додатку даного рішення, належать до категорії осіб, яким надається право на 30 безкоштовних проїздів, мають право на такі проїзди з моменту отримання «Картки дрогобичанина».
4. Пасажирам на міських маршрутах загального користування у м. Дрогобичі, які проводять оплату безготівково за допомогою «Картки дрогобичанина», надати знижку в розмірі 1,00 грн.
5. Перевізникам, не залежно від форм власності, з якими укладено договори на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі, забезпечити виконання даного рішення.
6. Рішення набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
7. Відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Т. Бачинський) забезпечити постійний контроль за виконанням даного рішення.
8. Організаційному відділу (І. Кушнір) оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті Дрогобицької міської ради.
9. Управлінню праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради (І. Терлецький) здійснити виплату компенсації витрат перевізників за пільгове перевезення окремих категорій громадян в затверджених обсягах, у межах кошторисних призначень.
10. Після набрання чинності рішення, вважати такими, що втратили чинність:
10.1 Рішення виконавчого комітету від 20.11.2018 №280 «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті»;
10.2 Рішення виконавчого комітету від 17.08.2020 №200 «Про надання знижки на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті».
11. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія