Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ «Дрогобичтепломережа»

16.01.2021 1354

Про встановлення тарифів на теплову енергію  для потреб установ та організацій, що  фінансуються з державного чи місцевого  бюджету, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії    ТОВ  «Дрогобичтепломережа»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ____________ №______

Про встановлення тарифів на теплову енергію
для потреб установ та організацій, що
фінансуються з державного чи місцевого
бюджету, вироблену з використанням
альтернативних джерел енергії
ТОВ «Дрогобичтепломережа»

Розглянувши звернення ТОВ «Дрогобичтепломережа» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”, постанови НКРЕКП від 22.03.2017 №308 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання”, керуючись п.12 ч. 2 ст. З Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, ст. 20 Закону України “Про теплопостачання”, керуючись пп.2 п.“а” ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Встановити з 01 лютого 2021 р. ТОВ «Дрогобичтепломережа» тарифи на теплову енергію для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії на рівні 90% середньозваженого по Львівській області тарифу на теплову енергію в розмірі 1594,12 грн./Гкал (без ПДВ).
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань, директора департаменту міського господарства Р.Москалика.

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія