Про відмову в наданні житла

04.05.2018 591

Про відмову в наданні житла

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ___________ № ____

Про відмову в наданні житла

Розглянувши письмове звернення гр. Карпин О.Л., враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради (протокол від 03.05.2018 № 5), керуючись ст.ст. 51, 58 Житлового кодексу України, п. 54 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”, пп. 2 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Відмовити в наданні неблагоустроєної квартири № 2 в житловому будинку № 92 на вул. Війтівська Гора в м. Дрогобич, дві кімнати житловою площею 22,0 кв. м, загальна площа квартири 32,91 кв. м, багатодітній матері, “Матері-героїні”, Карпин Оксані Любомирівні.
Заявниця проживає у квартирі № 1 в цьому ж житловому будинку № 92 на вул. Війтівська Гора в м. Дрогобич, яка складається з однієї кімнати житловою площею 22,44 кв. м, без комунальних вигод. На цій площі проживає сім осіб: заявниця, син заявниці Тутов Я.Р., син Тутов О.Р., дочка Тутова А.-М.Р., син Тутов М.Р., син Тутов В.Р. та колишній чоловік заявниці Тутов Р.О.
Заявниця перебуває на квартирному обліку у виконавчому комітеті міської ради в списку осіб, які користуються правом позачергового одержання житла, як сім’я, що виховує п’ятеро дітей, згідно з рішенням міськвиконкому від 15.02.2018 № 39 під № 167.
Підстава: Відсутність вимог ст. 43 Житлового кодексу України щодо
надання жилих приміщень громадянам, які перебувають
на обліку потребуючих поліпшення житлових умов, в порядку
черговості.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту