Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку

08.04.2024 7891

Про відмову у наданні дозволу на  виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

 


Про відмову у наданні дозволу на
виготовлення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки для
будівництва та обслуговування багатоквартирного
житлового будинку      

Розглянувши заяву юридичної особи, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 81 від 04.04.2024р.), керуючись ст.12, ч. 3 ст.123, ч. 1 ст. 134 Земельного кодексу України, Закону України “Про землеустрій», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Відмовити ОСББ «Солевар 108/3» (Марія КОВАЛЬ) у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1230 га на вул. Самбірській, 108/3, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, у зв’язку із відсутністю на земельній ділянці об’єкта нерухомого майна.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (Марта СЛОТИЛО).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту