Про відмову у наданні дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, у включенні в перелік для продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, у наданні дозволу на укладення договору строкового сервітуту для обслуговування малої архітектурної форми, у наданні дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки у затвердженні матеріалів з виготовлення проектів землеустрою у передачі в постійне користування земельних ділянок у поверненні земельної ділянки

11.05.2020 836

Про відмову у наданні дозволів на  виготовлення проектів землеустрою   щодо відведення земельних ділянок,  у включенні в перелік  для  продажу земельної  ділянки  несільськогосподарського призначення, у наданні дозволу на укладення договору  строкового сервітуту для обслуговування  малої архітектурної форми, у наданні дозволу на розроблення  технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки у затвердженні матеріалів з виготовлення проектів землеустрою у передачі в постійне користування земельних ділянок у поверненні земельної ділянки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _______________ р. № ____

Про відмову у наданні дозволів
на виготовлення проектів землеустрою
щодо відведення земельних ділянок,
у включенні в перелік для продажу
земельної ділянки
несільськогосподарського призначення,
у наданні дозволу на укладення договору
строкового сервітуту для обслуговування
малої архітектурної форми,
у наданні дозволу на розроблення
технічної документації щодо встановлення меж
земельної ділянки
у затвердженні матеріалів з виготовлення
проектів землеустрою
у передачі в постійне користування земельних
ділянок у поверненні земельної ділянки

Розглянувши клопотання та матеріали фізичних та юридичних осіб, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 144 від  07.05.2020р.), керуючись ст. 12, ч. 2, 3, 7, ст.ст. 118, 123, 124  Земельного кодексу України,  і відповідно  до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а :

1. Відмовити у наданні дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам:

1.1.    Босаку Ростиславу Євгеновичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 66 кв.м. на вул. Грушевського, 83/6, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

1.2. Шпаку Івану Васильовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1200 кв.м. на вул. Наливайка, для індивідуального садівництва.

1.3. Дурменову Віталію Євгеновичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1692 кв.м. на вул. М. Грушевського, для обслуговування нежитлової будівлі.

1.4.    КП «Дрогобицький ринок» (А.Сенів), земельну ділянку площею 3138 кв.м. на вул. В.Великого, для будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства.

2. Відмовити у включенні в перелік для продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення:

2.1.  Пасько Галині Іллівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 35 кв.м., на вул. Лесі Українки, 7/1, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

3. Відмовити у наданні дозволу на укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми:

3.1 Табачинському Оресту Богдановичу прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 18 кв.м. на вул.  О. Гончара, для розміщення малої архітектурної форми.

4. Відмовити у наданні дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки:

4.1. ТзОВ «Лагодич і партнери» (В. Лагодич), земельну ділянку орієнтовною площею 13287 кв.м. на  вул. М. Грушевського, 9, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

5. Відмовити у затвердженні матеріалів з виготовлення проектів землеустрою громадянам:

5.1.    Чушаку Ігорю Зіновійовичу, прож. м.  Дрогобич, земельну ділянку  площею 600 кв. м. на вул. Наливайка, кадастровий номер 4610600000:01:069:0312, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

5.2.    Копачу Роману Семеновичу, прож. с.  Грушів  Дрогобицького району, земельну ділянку  площею 674 кв. м. на вул. Трускавецькій, кадастровий номер 4610600000:01:080:0037, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

5.3. Микитич Надії Тимофіївні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку  площею 28 кв. м. на вул. Ю. Дрогобича, кадастровий номер 4610600000:01:008:0287, для будівництва індивідуального гаражу.

6. Відмовити у передачі в постійне користування земельними ділянками:

6.1.    КП «Дрогобицький ринок» (А.Сенів), земельну ділянку площею 548 кв.м. на вул. В.Великого,  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

6.2.    КП «Дрогобицький ринок» (А.Сенів), земельну ділянку площею 885 кв.м. на вул.  Малий Ринок, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

6.3.   КП «Дрогобицький ринок» (А.Сенів), земельну ділянку площею 1000 кв.м. на вул.  В. Великого, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

7.  Відмовити у поверненні земельної ділянки:

7.1. Півалі Тарасу Петровичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку  орієнтовною площею 113 кв.м.  на вул. Спортивній.

8.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія