Про готовність міського господарства, закладів освіти, культури та мистецтв, охорони здоров’я до роботи в осінньо – зимовому періоді 2016-2017рр.

12.10.2016 462

Про готовність міського  господарства, закладів освіти,  культури та мистецтв,  охорони здоров’я до роботи в осінньо –  зимовому періоді 2016-2017рр.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від _____________ № _____

Про готовність міського

господарства, закладів освіти,

культури та мистецтв,

охорони здоров’я до роботи в осінньо –

зимовому періоді 2016-2017рр.

Заслухавши інформацію директора департаменту міського господарства, заступника міського голови І. Лепкого, керівників відділів: освіти П. Сушка, культури та мистецтв  О. Яводчака, охорони здоров’я А. Шевкенича  з названого вище питання, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради відзначає, що підприємствами і організаціями житлово-комунального господарства, відділами освіти, культури та мистецтв, охорони здоров’я протягом між опалювального сезону проведено відповідну роботу з  підготовки міського господарства, житлового фонду, закладів освіти, культури, медицини, та інженерних мереж до роботи в осінньо -зимовому періоді 2016-2017рр.

В основному робота комунальних служб та бюджетних установ була зосереджена на виконанні комплексу заходів по кожному підприємству та установі.

З метою забезпечення стабільної роботи міського господарства, закладів та установ бюджетної сфери в осінньо-зимовому періоді 2016-2017 рр., керуючись пп.1 п.а статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:

  1. Інформацію директора департаменту міського господарства І.Лепкого «Про підготовку міського господарства, закладів освіти, культури та мистецтв, охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовому періоді 2016-2017 рр.» прийняти до відома.
  2. Визнати готовність підприємств і організацій житлово-комунального господарства, установ та закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимових умовах 2016-2017 рр. в основному завершеною.
  3. Зобов’язати департамент міського господарства (І. Лепкий), відділи: освіти (П. Сушко), культури та мистецтв (О. Яводчак), охорони здоров’я А. Шевкенич), директорів: КП «Дрогобичтеплоенерго» (І. Хом’як), КП «Дрогобичводоканал» ( Р. Шагала), КП « Житлово-експлуатаційне об’єднання» Дрогобицької міської ради ( О.Майданюк):

3.1. Вжити невідкладні заходи по завершенню всього комплексу робіт на зовнішніх і внутрішніх водопровідно-каналізаційних та теплових мережах, забезпечити своєчасну подачу теплоносія до всіх помешкань, передусім в дитячі установи, лікарні інші заклади бюджетної сфери.

3.2. Забезпечити виконання двохсторонніх договірних зобов’язань з надання послуг з тепло-, водопостачання та водовідведення, в угодах передбачити відповідальність і механізм відшкодування коштів населенню та бюджетним організаціям за ненадані послуги.

3.3. Завершити роботи з ремонту м’яких рулонних покрівель та покрівель шатрових дахів в житлових будинках, спорудах та установах бюджетної сфери.

3.4. Виконати теплоізоляцію трубопроводів тепло-  та водопостачання підвалах житлових будинків і споруд, де вона відсутня.

  1. КП «Комбінат міського господарства» (А. Янів):

4.1. До 01.11.2016. завершити роботи з випробування спеціальної комунальної техніки, укомплектувати її запасними частинами, вузлами та механізмами.

4.2. До 01.11.2016. виставити на вулицях міста, особливо на ділянках крутих підйомів ящики з піскосумішшю.

  1. Контроль за виконання даного рішення покласти на директора департаменту міського господарства, заступника міського голови І.Лепкого та керівників відділів: освіти П. Сушка, культури та мистецтв О. Яводчака, охорони здоров’я А. Шевкенича.

  Міський голова                                                                    Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту