Про готовність міського господарства, закладів освіти, культури та мистецтв, охорони здоров’я до роботи в осінньо – зимовому періоді 2021-2022рр.

10.09.2021 2147

Про готовність міського  господарства, закладів освіти,  культури та мистецтв,  охорони здоров’я до роботи в осінньо – зимовому періоді 2021-2022рр.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ 2021 року № ______

Про готовність міського
господарства, закладів освіти,
культури та мистецтв,
охорони здоров’я до роботи в осінньо –
зимовому періоді 2021-2022рр.

Заслухавши інформацію директора департаменту міського господарства Р. Пошивака, керівників відділів: освіти П. Шев’яка, культури та мистецтв І. Чаву, охорони здоров’я В. Чубу з названого вище питання, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради відзначає, що підприємствами і організаціями житлово-комунального господарства, відділами освіти, культури та мистецтв, охорони здоров’я протягом міжопалювального сезону проведено відповідну роботу з підготовки міського господарства, житлового фонду, закладів освіти, культури, медицини, та інженерних мереж до роботи в осінньо-зимовому періоді 2021-2022рр.
В основному робота комунальних служб та бюджетних установ була зосереджена на виконанні комплексу заходів по кожному підприємству та установі.
З метою забезпечення стабільної роботи міського господарства, закладів та установ бюджетної сфери в осінньо-зимовому періоді 2021-2022 рр., керуючись пп.1 п. а статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Інформацію директора департаменту міського господарства Р. Пошивака, керівників відділів: освіти (П. Шев’як), культури та мистецтв (І. Чава), охорони здоров’я (В. Чуба) «Про підготовку міського господарства, закладів освіти, культури та мистецтв, охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовому періоді 2021-2022 рр.» прийняти до відома.
2. Визнати готовність підприємств і організацій житлово-комунального господарства, установ та закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимових умовах 2021-2022 рр. в основному завершеною.
3. Зобов’язати департамент міського господарства (Р. Пошивак), відділи: освіти (П. Сушко), культури та мистецтв (І. Чава), охорони здоров’я (В. Чуба), директорів: КП «Дрогобичтеплоенерго» (І. Хом’як), КП «Дрогобичводоканал» (Р. Шагала), КП «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Дрогобицької міської ради ( О. Майданюк):
3.1. Вжити невідкладні заходи по завершенню всього комплексу робіт на зовнішніх і внутрішніх водопровідно-каналізаційних та теплових мережах, забезпечити своєчасну подачу теплоносія до всіх помешкань, передусім в дитячі установи, лікарні інші заклади бюджетної сфери.
3.2. Забезпечити виконання двохсторонніх договірних зобов’язань з надання послуг з тепло-, водопостачання та водовідведення, в угодах передбачити відповідальність і механізм відшкодування коштів населенню та бюджетним організаціям за ненадані послуги.
3.3. Завершити роботи з ремонту рулонних покрівель та покрівель шатрових дахів в житлових будинках, спорудах та установах бюджетної сфери.
3.4. Виконати теплоізоляцію трубопроводів тепло- та водопостачання підвалах житлових будинків і споруд, де вона відсутня.
4. КП «Служба муніципального управління» (В. Суда):
4.1. До 15.10.2021р. завершити роботи з випробування спеціальної комунальної техніки, укомплектувати її запасними частинами, вузлами та механізмами.
4.2. До 01.11.2021р. виставити на вулицях міста, особливо на ділянках крутих підйомів ящики з піскосумішшю.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія