Про готовність навчальних закладів м.м. Дрогобича та Стебника до нового 2016-2017 навчального року

09.08.2016 562

Про готовність навчальних закладів м.м. Дрогобича та Стебника до нового 2016-2017 навчального року

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від __________ № ________

Про готовність навчальних

закладів м.м. Дрогобича та Стебника

до нового 2016-2017 навчального року

Заслухавши та обговоривши довідку начальника відділу освіти       П. Сушка «Про готовність загальноосвітніх навчальних закладів до організованого початку 2016-2017 навчального року та опалювального сезону», керуючись пп..1 п. а. ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:

 1. Довідку начальника відділу освіти П.Сушка “Про готовність навчальних закладів освіти мм. Дрогобича та Стебника до нового 2016-2017 навчального року” взяти до відома.
 2. Зобов’язати начальника відділу освіти П.Сушка:

2.1. До 01.09.2016р. провести роботу з підготовки загальноосвітніх навчальних закладів до нового 2016-2017 навчального року відповідно до листів Дрогобицького міжміського відділу лабораторних досліджень ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України», Дрогобицького РВ ГУ МНС у Львівській області та відділу з питань охорони праці і питань праці Дрогобицької міської ради в межах запланованих бюджетних коштів..

2.2. Забезпечити проведення Дня знань 1 вересня 2016р.

 1. 3. Зобов’язати керівників навчальних закладів мм. Дрогобича та Стебника підготувати та підписати Акти готовності навчальних закладів до нового 2016-2017 навчального року.
 1. Директору департаменту міського господарства І.Лепкому:

4.1. Провести заходи щодо нанесення розмітки на пішохідних переходах в районах пересування учнів та вихованців навчальних закладів міст Дрогобича та Стебника.

4.2. Забезпечити пішохідні переходи біля загальноосвітніх навчальних закладів знаками «Увага: діти», та «Школа» з нанесенням відповідного напису на проїзній частині.

 1. Начальнику фінансового управління Дрогобицької міської ради О.Савран:

5.1. Провести фінансування виконання ремонтних робіт з загального фонду бюджету та фонду розвитку міста відповідно до бюджетних призначень.

5.2. Винести на розгляд профільних комісій ради та сесії міської ради пропозиції відділу освіти щодо додаткового виділення коштів з метою підготовки загальноосвітніх навчальних закладів до опалювального сезону 2016-2017рр. після перегляду бюджету міста у вересні 2016 року.

 1. Директору КП «ЖЕО» О. Майданюку надати допомогу керівникам загальноосвітніх навчальних закладів в проведені поточного ремонту систем опалення.
 2. Директору КП «Дрогобичводоканал» Р.Шагалі забезпечити належне подання води на верхні поверхи загальноосвітніх навчальних закладів.
 3. Рекомендувати начальнику Дрогобицького відділу ГУ Національної поліції України у Львівській області А.Карапаті забезпечити патрулювання територій навчальних закладів.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань О. Дукаса.

Міський голова                                                                  Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту