Про демонтаж комуністичної символіки та складових монументів, полеглим у Другій світовій війні в селах Дрогобицької міської територіальної громади

25.10.2023 6618

Про демонтаж комуністичної  символіки та складових  монументів, полеглим  у Другій світовій війні  в селах Дрогобицької  міської територіальної громади

Додаткове

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про демонтаж комуністичної
символіки та складових
монументів, полеглим
у Другій світовій війні
в селах Дрогобицької
міської територіальної громади .   

На виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», рішення сесії Львівської обласної ради від 20.09.2022 № 407 «Про завершення декомунізації та деколонізації на території Львівської області», п. 37 ст. 26 і ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та, враховуючи рекомендації Комісії з питань проведення заходів дерусифікації та перейменування і присвоєння назв вулицям, провулкам, паркам, скверам у межах Дрогобицької міської територіальної громади і постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (протокол від _________ 2023 № ____), Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Демонтувати в с. Раневичі Дрогобицької міської територіальної громади стелу монументу героям, полеглим у Другій світовій війні.
2. Демонтувати в с. Новошичі Дрогобицької міської територіальної громади мармурові плити та стелу пам’ятного знаку односельчанам, які загинули у Другій світовій війні.
3. Комунальному підприємству «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради (В. Суда).
3.1. Виконати роботи з демонтажу комуністичних символів та стел пам’ятних знаків, зазначених у п.1 та п.2 даного рішення, до 15.11.2023 р.
3.2. Облаштувати благоустрій територій, де виконувалися роботи з демонтажу.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту (Р. Грицай).

 Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту