Про демонтаж малих архітектурних форм (трьох металевих стовпців) за адресою Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Бориславська, буд. 45

09.07.2021 2049

Про демонтаж малих архітектурних форм (трьох металевих стовпців)  за адресою Львівська обл., м. Дрогобич,  вул. Бориславська, буд. 45

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від _____________№_______

Про демонтаж малих архітектурних форм
(трьох металевих стовпців)
за адресою Львівська обл., м. Дрогобич,
вул. Бориславська, буд. 45

Розглянувши службову записку директора департаменту міського господарства Р. Пошивака (№ 494 від 19.05.2021) щодо самовільного встановлення малих архітектурних форм (трьох металевих стовпців) за адресою Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Бориславська, буд. 45, згідно акту обстеження від 29.06.2021 № 16, відповідно до Правил благоустрою міста Дрогобича від 25.10.2013 рішення сесії № 1151, Порядку демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Дрогобича від 17.07.2014 рішення виконкому № 113, керуючись пп.7 п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради повідомити власника малих архітектурних форм (трьох металевих стовпців), встановлених за адресою Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Бориславська, буд. 45, про необхідність демонтажу самовільно встановлених малих архітектурних форм за власні кошти в двотижневий строк від дати публікації даного рішення на сайті Дрогобицької міської ради..
2. У випадку невиконання п.1 цього рішення, КП «Служба муніципального управління» в строк від 09.08.2021 до 23.08.2021 провести демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм (трьох металевих стовпців) та залишити на збереження на території КП «Служба муніципального управління».
3. У випадку передбаченому п.2. цього рішення, КП «Служба муніципального управління» повернути малі архітектурні форми (три металеві стовпці) власнику, який їх незаконно встановив, лише після повного відшкодування витрат понесених у зв’язку з їх демонтажем та зберіганням.
4. Начальнику Дрогобицької ВП ГУНП у Львівські області забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу малих архітектурних форм (трьох металевих стовпців) за вище зазначеною адресою.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту