Про демонтаж малих архітектурних форм (вбиральні, огорожі та господарської споруди) за адресою Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Братів Кицилів, буд. 22

09.07.2021 2069

Про демонтаж малих архітектурних форм (вбиральні, огорожі та господарської споруди) за адресою Львівська обл., м. Дрогобич,  вул. Братів Кицилів, буд. 22

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від _____________№_______

Про демонтаж малих архітектурних форм
(вбиральні, огорожі та господарської споруди)
за адресою Львівська обл., м. Дрогобич,
вул. Братів Кицилів, буд. 22

Розглянувши службову записку директора департаменту міського господарства Р. Пошивака (№ 669 від 24.06.2021) щодо самовільно встановлених малих архітектурних форм (вбиральні, огорожі та господарської споруди) за адресою Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Братів Кицилів, буд. 22, згідно акту обстеження від 29.06.2021 № 18, відповідно до Правил благоустрою міста Дрогобича від 25.10.2013 рішення сесії № 1151, Правил влаштування огорож у м. Дрогобичі від 06.11.2014 рішення виконкому № 168, Порядку демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Дрогобича від 17.07.2014 рішення виконкому № 113, керуючись пп.7 п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради повідомити власника малих архітектурних форм (вбиральні, огорожі та господарської будівлі), встановлених за адресою Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Братів Кицилів, буд. 22, про необхідність демонтажу самовільно встановлених малих архітектурних форм за власні кошти в двотижневий строк від дати публікації даного рішення на сайті Дрогобицької міської ради.
2. У випадку невиконання п.1 цього рішення, КП «Служба муніципального управління» в строк від 09.08.2021 до 23.08.2021 провести демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм (вбиральні, огорожі та господарської споруди) та залишити на збереження на території КП «Служба муніципального управління».
3. У випадку передбаченому п.2. цього рішення, КП «Служба муніципального управління» повернути малі архітектурні форми (вбиральню, огорожу та господарську споруду) власнику, який їх незаконно встановив, лише після повного відшкодування витрат понесених у зв’язку з їх демонтажем та зберіганням.
4. Начальнику Дрогобицької ВП ГУНП у Львівські області забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу малих архітектурних форм (вбиральні, огорожі та господарської будівлі) за вище зазначеною адресою.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту