Про демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм на вул. Гончара, Самбірській та Січових Стрільців в м. Дрогобичі

13.07.2016 530

Про демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм на вул. Гончара, Самбірській  та Січових Стрільців в м. Дрогобичі

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від  ________ ______

Про демонтаж самовільно

встановлених малих архітектурних

форм на вул. Гончара, Самбірській

 та Січових Стрільців в м. Дрогобичі

На виконання розпорядження міського голови №370-р від 16.06.2016 р. «Про утворення комісії по перевірці законності встановлення тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності, відповідність містобудівній документації, дотримання правил благоустрою прилеглої території, наявність договорів необхідних для експлуатації тимчасових споруд у місті Дрогобичі» та депутатське звернення Дацюка О.Ю. за № 426 від 08.06.2016р. з метою впорядкування розміщення тимчасових споруд та вирішення питань відповідно до ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 за № 244 «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» та ч.4 ст. 15 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою міста Дрогобича від 25.10.2013 № 1151, Порядку демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Дрогобича, затвердженого рішенням Виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 17.07.2014 №113 керуючись пп. 7 п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в:

  1. Демонтувати до __.__.20__ року тимчасові споруди:

1.1. Малу архітектурну форму (кіоск), що розташована за адресою вул. Самбірська, 74/5 (біля магазину «Їжачок»).

1.2. Малі архітектурні форми (шанси) в кількості 4-ох одиниць, що розташовані за адресою вул. О.Гончара (біля будинку №2 маг. «Світанок»).

1.3. Фундамент, споруджений в проході загального користування будинку № 4 на вул. Січових Стрільців.

  1. КП «Комбінат міського господарства» провести демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм та залишити на збереження на території КП «Комбінат міського господарства» .
  2. У випадку передбаченому п.2. цього рішення КП «Комбінат міського господарства» повернути демонтовану малу архітектурну форму лише після повного відшкодування витрат понесених у зв’язку з їх демонтажем та зберіганням.
  3. Начальнику Дрогобицької ВП ГУНП у Львівські області (М. Карапата) забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу тимчасових споруд за вище зазначеними адресами.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Герман.

 

Міський голова                                                                         Т. Кучма

Документи за типом
Міська радаДокументів: 8059
25 Травня 2023
№ 1605 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про відмову у внесенні змін у рішення Дрогобицької міської ради, у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, у затвердженні матеріалів з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, у наданні згоди на виготовлення технічної документації з землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок, у наданні дозволу на зміну конфігурації земельної ділянки, у продовженні терміну дії рішення Дрогобицької міської ради, у затвердженні матеріалів проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється, у припиненні права користування на умовах оренди земельною ділянкою, у наданні в оренду земельних ділянок, в укладенні договорів про встановлення особистого строкового сервітуту, у включенні в перелік для продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення”
Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту