Про демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм на вул. Малий Ринок та Шолом Алейхема в м. Дрогобичі

17.05.2016 609

Про демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм на вул. Малий Ринок  та Шолом Алейхема в м. Дрогобичі

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від  ________ ______

Про демонтаж самовільно

встановлених малих архітектурних

форм на вул. Малий Ринок

 та Шолом Алейхема в м. Дрогобичі

Розглянувши лист директора КП «Дрогобицький ринок» Білогана В.Є., щодо малих архітектурних форм на території КП «Дрогобицький ринок» у яких закінчились терміни дозвільних документів на провадження підприємницькою діяльністю та з метою впорядкування розміщення тимчасових споруд та вирішення питань відповідно до ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 за № 244 «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» та ч.4 ст. 15 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою міста Дрогобича від 25.10.2013 № 1151, Порядку демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Дрогобича, затвердженого рішенням Виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 17.07.2014 №113 керуючись пп. 7 п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Дрогобицької міської ради

в и р і ш и в:

1. Демонтувати до __.__.20__ року тимчасові споруди:

1.1. Малу архітектурну форму (кіоск «Тютюнові вироби»), що розташована за адресою вул. Малий Ринок на території земельної ділянки, що перебуває у користуванні КП «Дрогобицький ринок».

1.2. Малі архітектурні форми (шанси), що розташовані за адресою Ш. Алейхема:

–  за № 13 (власник Андренко А.Р.);

– за №16,№17,№18 (власник Мачишин Л.В.)

– за №21 (власник Лучкевич М.Д.)

– за №39 (власник Гнатишин Я.В.)

  1. КП «Комбінат міського господарства» провести демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм та залишити на збереження на території КП «Комбінат міського господарства» .
  2. У випадку передбаченому п.2. цього рішення КП «Комбінат міського господарства» повернути демонтовану малу архітектурну форму лише після повного відшкодування витрат понесених у зв’язку з їх демонтажем та зберіганням.
  3. Начальнику Дрогобицької ВП ГУНП у Львівські області (М. Карапата) забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу тимчасових споруд за вище зазначеними адресами.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Герман.

 

Міський голова                                                                Т. Кучма

Документи за типом
Розпорядження міського головиДокументів: 1787 Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту