Про демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм (збірно-розбірних металевих гаражів) на вул. Самбірська біля будинку 68 в м. Дрогобичі

10 Червня 2019 120

Про демонтаж самовільно  встановлених малих архітектурних форм (збірно-розбірних металевих гаражів)  на вул. Самбірська біля будинку 68 в м. Дрогобичі

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ________ №______

Про демонтаж самовільно
встановлених малих архітектурних
форм (збірно-розбірних металевих гаражів)
на вул. Самбірська біля будинку 68 в м. Дрогобичі

Розглянувши звернення на електронний портал Відкрите місто (http://opencity.in.ua) #38278 з питання незаконного будівництва гаражів на теплотрасі на вул. Самбірська позаду будинку 86 у м. Дрогобичі, згідно акту обстеження від 28.05.2019 № 8, відповідно до ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», ч.4 ст. 15 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою міста Дрогобича від 25.10.2013 № 1151, Порядку демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Дрогобича, затвердженого рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 17.07.2014 №113, керуючись пп. 7 п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради виріш и в:
1. Повідомити власників малих архітектурних форм (збірно-розбірних металевих гаражів) встановлених без дозвільних документів на вул. Самбірська біля будинку 68 в м. Дрогобичі про необхідність демонтажу самовільно встановлених малих архітектурних форм за власні кошти в двотижневий строк від публікації даного рішення на сайті Дрогобицької міської ради.
2. У випадку невиконання п.1. цього рішення КП «Комбінат міського господарства» провести демонтаж до 25.07.2019 малих архітектурних форм (збірно-розбірних металевих гаражів) встановлених без дозвільних документів та залишити на збереження на території КП «Комбінату міського господарства» .
3. У випадку передбаченому п.2. цього рішення КП «Комбінат міського господарства» повернути демонтовані малі архітектурні форми (збірно-розбірні металеві гаражі) лише після повного відшкодування витрат понесених у зв’язку з її демонтажем та зберіганням.
4. Начальнику Дрогобицької ВП ГУНП у Львівські області полковнику поліції А.Біласу забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу малу архітектурну форму (огорожі) за вище зазначеною адресою.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Герман.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом