Про демонтаж самовільно встановленої тимчасової споруди за адресою вул. Пилипа Орлика, 18 (біля ТзОВ “Океан”) у м. Дрогобич

05.02.2021 1901

Про демонтаж самовільно встановленої тимчасової споруди за адресою вул. Пилипа Орлика, 18 (біля ТзОВ “Океан”) у м. Дрогобич

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання виконавчого комітету

Про демонтаж самовільно
встановленої тимчасової споруди за адресою
вул. Пилипа Орлика, 18 (біля ТзОВ “Океан”)
у м. Дрогобич

Розглянувши звернення директора ТзОВ “Океан” Р. Гамаля 2548/3-24 від 13.10.2020р., міському голові з питання законності встановлення тимчасової споруди за адресою вул. Пилипа Орлика, 18 (біля ТзОВ “Океан”) у м. Дрогобич згідно акту обстеження від 15.01.2021 № 4, відповідно до ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», ч.4 ст. 15 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою міста Дрогобича від 25.10.2013 № 1151, Порядку демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Дрогобича, затвердженого рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 17.07.2014 №113, керуючись пп. 7 п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради повідомити власника самовільно встановленої тимчасової споруди без дозвільних документів на вул. Пилипа Орлика в м. Дрогобичі про необхідність демонтажу самовільно встановленої тимчасової споруди за власні кошти в двотижневий строк від публікації даного рішення на сайті Дрогобицької міської ради.
2. У випадку невиконання п.1. цього рішення КП «Служба муніципального управління» провести демонтаж до 04.03.2021 тимчасової споруди встановленої без дозвільних документів та залишити на збереження на території КП «Служба муніципального управління».
3. У випадку передбаченому п.2. цього рішення КП «Служба муніципального управління» повернути тимчасову споруду лише після повного відшкодування витрат понесених у зв’язку з її демонтажем та зберіганням.
4. Начальнику Дрогобицької ВП ГУНП у Львівські області полковнику поліції І. Малишу забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу тимчасової споруди за вище зазначеною адресою.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський  голова  Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту