Про демонтаж тимчасової споруди на вул. М. Грушевського (біля багатоквартирного житлового будинку №10) у м. Дрогобич

05.08.2019 600

Про демонтаж тимчасової споруди   на вул. М. Грушевського (біля багатоквартирного  житлового будинку №10) у м. Дрогобич

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від _____ ___ № _____

Про демонтаж тимчасової споруди
на вул. М. Грушевського (біля багатоквартирного
житлового будинку №10) у м. Дрогобич

Розглянувши звернення на електронний портал Відкрите місто (http://opencity.in.ua) #39021 від 04. 07. 2019 з питання неналежного утримання тимчасової споруди (на вул. М. Грушевського біля багатоквартирного житлового будинку №10 у м. Дрогобичі), відповідно до акту обстеження від 01.08.2019 № 10 відповідно до ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» та ч.4 ст. 15 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою міста Дрогобича від 25.10.2013 № 1151, Порядку демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Дрогобича, затвердженого рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 17.07.2014 №113, керуючись пп. 7 п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в:
1. Відділу містобудування та архітектури (І. Петранич) повідомити власника тимчасової споруди розміщеної без дозвільних документів, що розташована на землях комунальної власності, за адресою: вул. М. Грушевського (біля багатоквартирного житлового будинку №10) у м. Дрогобичі, про необхідність демонтажу тимчасової споруди за власні кошти в двотижневий строк від публікації даного рішення на сайті Дрогобицької міської ради.
2. У випадку невиконання п.1. цього рішення КП «Комбінат міського господарства» провести демонтаж до 06.09.2019 тимчасової споруди розміщеної без дозвільних документів та залишити на збереження на території КП «Комбінату міського господарства» .
3. У випадку передбаченому п.2. цього рішення КП «Комбінат міського господарства» повернути демонтовану тимчасову споруду лише після повного відшкодування витрат понесених у зв’язку з її демонтажем та зберіганням.
4. Начальнику Дрогобицької ВП ГУНП у Львівські області полковнику поліції А.Біласу забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажа тимчасової споруди за вище зазначеною адресою.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Герман.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту