Про демонтаж тимчасової споруди на вул. Гончара (біля багатоквартирного житлового будинку №6) у м. Дрогобичі

11.02.2019 405

Про демонтаж тимчасової споруди   на вул. Гончара (біля багатоквартирного  житлового будинку №6) у м. Дрогобичі

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ________ №______

Про демонтаж тимчасової споруди
на вул. Гончара (біля багатоквартирного
житлового будинку №6) у м. Дрогобичі

Розглянувши звернення гр. Грицків В.Д. від 01.02.2019. та впорядкування розміщення тимчасової споруди на вул. Гончара (біля багатоквартирного житлового будинку №6 у м. Дрогобичі), відповідно до акту обстеження від 04.02.2019 № 1 відповідно до ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» та ч.4 ст. 15 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою міста Дрогобича від 25.10.2013 № 1151, Порядку демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Дрогобича, затвердженого рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 17.07.2014 №113, керуючись пп. 7 п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради
в и р і ш и в:
1. Демонтувати до 08.03.2019 тимчасову споруду встановлену без дозвільних документів, що розташована на землях комунальної власності, за адресою: вул. Гончара (біля багатоквартирного житлового будинку №6) у м. Дрогобичі.
2. КП «Комбінат міського господарства» провести демонтаж самовільно встановленої тимчасової споруди та залишити на збереження на території КП «Комбінату міського господарства» .
3. У випадку передбаченому п.2. цього рішення КП «Комбінат міського господарства» повернути демонтовану тимчасову споруду лише після повного відшкодування витрат понесених у зв’язку з її демонтажем та зберіганням.
4. Начальнику Дрогобицької ВП ГУНП у Львівські області полковнику поліції А.Біласу забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу тимчасової споруди за вище зазначеною адресою.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Герман.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту