Про дотримання бюджетного законодавства в лікувально-профілактичних закладах міста

18.07.2016 502

Про дотримання бюджетного законодавства  в лікувально-профілактичних закладах міста

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від ______________2016  року № ___

Про дотримання бюджетного законодавства

в лікувально-профілактичних закладах міста

Відповідно до статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування», статей 89, 93, 101 Бюджетного кодексу України, статті 35² Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», з метою забезпечення дотримання вимог бюджетного законодавства, посилення контролю за ефективним і раціональним використанням бюджетних коштів у лікувально-профілактичних закладах міста в частині госпіталізації та лікування хворих з інших міст, районів областей та держав виконком Дрогобицької міської ради вирішив:

  1. Головним лікарям: Дрогобицької міської лікарні № 1 Бігуняку В.А., Дрогобицької міської лікарні №3 Стрийському Я.М., Дрогобицької міської лікарні №5 Рососі Ю.В., Стебницької міської лікарні Пукало Р.М., міської дитячої клінічної лікарні Власову С.В., міського пологового будинку Штогрину В.П., Дрогобицької стоматологічної поліклініки Біді В.І. забезпечити з 1 серпня 2016 року:

1.1. Стаціонарне лікування громадян м.Дрогобича та ургентних хворих громадян інших територій у межах коштів медичної субвенції.

1.2. Госпіталізацію та лікування хворих, які не являються ургентними та не є мешканцями м.Дрогобича, лише за умови наявності полісу добровільного медичного страхування, або укладення міжбюджетних трансфертів з райрадами та адміністраціями Львівської області, або іншої форми повного відшкодування видатків на лікування.

  1. Відділу охорони здоров’я (Шевкенич А.І.):

2.1. Доручити організацію укладання договорів про передачу видатків з інших бюджетів регіонів Львівщини для виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров’я та підписанню договорів про надання медичної допомоги відповідно до програм добровільного медичного страхування.

2.2. Щомісячно проводити контроль за наданням медичних послуг мешканцям інших адміністративно-територіальних одиниць Львівської області в лікувально-профілактичних закладах міста та оформляти акти звірки з іншими територіями.

2.3. До 1 серпня 2016 року розробити проект реорганізації та оптимізації штатного розпису закладів охорон здоров’я міста.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Дукаса О.Я.

 

Міський голова                                                                  Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту