Про забезпечення дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування спортивною та шкільною формою

07.09.2020 994

Про забезпечення дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування спортивною та шкільною формою

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від ___ ___________№___

Про забезпечення дітей-сиріт та дітей
позбавлених батьківського піклування
спортивною та шкільною формою

На виконання пункту 5 статті 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 05квітня 1994 р № 226 „Про поліпшення виховання навчання соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування”, та змінами до Постанови Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 р. № 921, керуючись пунктом статті 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Виплатити матеріальну допомогу в 2020році опікунам (піклувальникам) та прийомним батькам на придбання шкільної та спортивної форми для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються у закладах загальної середньої освіти мм. Дрогобича та Стебника, у кількості 43 особи на суму29326.00грн., в межах до 680,00 грн. на одну дитину за рахунок загальних асигнувань на утримання закладів освіти відповідно до додатку 1.
2. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради П.Шев’яка.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконкому В.Коцюбу

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія