Про завершення приватизації нежитлових приміщень

10.08.2020 1543

Про завершення приватизації нежитлових приміщень

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _________ № ____

Про завершення приватизації
нежитлових приміщень

Відповідно до п. 74 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об‘єктів малої приватизації, затвердженого постановою КМУ від 10.05.2018 р. № 432, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила :
1.Приватизацію нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Шолом-Алейхема, 1, площею 2,6 м. кв. шляхом проведення електронного аукціону, вважати завершеною.
2.Приватизацію нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Шолом-Алейхема, 1, площею 102,4 м. кв. шляхом викупу (аукціон не відбувся), вважати завершеною.
3.Виконання даного рішення покласти на відділ оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Р. Росоха).
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту