Про зарахування громадян на квартирний облік у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради, затвердження рішення житлової комісії та списків черговиків 2 СЦШР ДСНС України, надання дозволу на ведення квартирного обліку

16.01.2017 436

Про зарахування громадян на  квартирний облік у виконавчому  комітеті Дрогобицької міської ради, затвердження рішення житлової  комісії  та списків черговиків  2 СЦШР ДСНС України, надання дозволу  на ведення квартирного обліку

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ___________ № ____

Про зарахування громадян на
квартирний облік у виконавчому
комітеті Дрогобицької міської ради,
затвердження рішення житлової
комісії та списків черговиків 2 СЦШР
ДСНС України, надання дозволу
на ведення квартирного обліку

Розглянувши заяви громадян, листи 2 Спеціального Центру Швидкого Реагування Державної Служби України з Надзвичайних Ситуацій, лист командира військової частини А1108, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради (протокол від 12.01.2017 № 1), керуючись п.п. 19, 21, 33, 44 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”, ст. ст. 41, 45 Житлового кодексу України, пп. 2 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Зарахувати на квартирний облік у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради громадян:
1.1. Гр. Музику Ігоря Володимировича, 1962 року народження, учасника бойових дій під час проведення АТО, який працює в ДП “Фарматрейд ” на посаді електромеханіка з 2007 року. Проживає у благоустроєній квартирі № 5 в житловому будинку № 8 на вул. Княгині Ольги, одна кімната житловою площею 13,9 кв. м. На цій площі проживає шість осіб: заявник, сестра заявника Богатко Л.В., племінниця Богатко Х.О., племінник Богатко Д.О., син племінниці Хомишак А.В. та дочка племінниці Хомишак Х.В.
Включити в список осіб, які користуються правом першочергового одержання житлової площі, на підставі п. 14 ст. 12 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” як учасника бойових дій в зоні АТО.
Черговість в окремому списку учасників бойових дій в зоні АТО встановити у відповідності до “Положення про порядок зарахування учасників бойових дій в зоні АТО на квартирний облік у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради”, затвердженим рішенням міськвиконкому від 21.04.2016 № 80, згідно з додатком № 1.
Підстава: Відсутність мінімального розміру житлової площі, пп. 1 п. 13 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”.
1.2. Гр. Хмелинську Світлану Іванівну, 1984 року народження, яка працює у вагонному депо станції Львів на посаді провідника вагону. Проживає як піднаймач у гр. Шукост М.І. на вул. Фабрична, 61/1, кв. 13. Склад сім’ї – п’ять осіб: заявниця, Хмелинська В.М. – дочка, Хмелинська М.М. – дочка, Хмелинська А.М. – дочка.
Включити в список осіб, які користуються правом першочергового одержання житлової площі, на підставі пп. 11 п. 44 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні” як багатодітну сім’ю.
Підстава: Проживання за договором піднайму, пп. 4 п. 13 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”.
2. Затвердити впорядковану відповідно до “Положення про порядок зарахування учасників бойових дій в зоні АТО на квартирний облік у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради” черговість в окремому списку учасників бойових дій в зоні АТО у відповідності до наданих заявниками документами станом на 12.01.2017 року згідно з додатком № 1.
3. Затвердити рішення житлової комісії 2 Спеціального Центру Швидкого Реагування Державної Служби України з Надзвичайних Ситуацій (протокол від 11.01.2017 № 11) про зняття з квартирного обліку працівника Футенчак Катерини Іванівни у зв’язку з припиненням трудових відносин з організацією, в якій перебуває на квартирному обліку за місцем праці, відповідно до пункту 26 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні ”.
4. Затвердити списки черговиків 2 Спеціального Центру Швидкого Реагування Державної Служби України з Надзвичайних Ситуацій станом на 01.01.2017 року:
– загальний список в кількості 56 осіб (список додається);
– список осіб, які користуються правом першочергового одержання житла, в кількості 16 осіб (список додається);
– список осіб, які користуються правом позачергового одержання житла, в кількості 2 осіб (список додається).
5. Надати дозвіл командуванню військової частини А1108 на ведення квартирного обліку військовослужбовців військової частини А 1108, що потребують покращення житлових умов за місцем праці, у відповідності до чинного житлового законодавства.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту