Про зарахування громадян на квартирний облік у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради, включення в список для позачергового одержання житла

10 Червня 2019 150

Про зарахування громадян на  квартирний облік у виконавчому  комітеті Дрогобицької міської ради,  включення в список для позачергового  одержання житла

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ____________ № ___

Про зарахування громадян на
квартирний облік у виконавчому
комітеті Дрогобицької міської ради,
включення в список для позачергового
одержання житла

Розглянувши письмові звернення громадян, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради (протокол від 05.06.2019 № 6), керуючись п. п. 19, 21, 44 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”, ст. ст. 34, 45, 46 Житлового кодексу України, Положенням про порядок зарахування учасників бойових дій в зоні АТО на квартирний облік у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради, затвердженим рішенням міськвиконкому від 21.04.2016 № 80, пп. 2 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Зарахувати на квартирний облік у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради громадян:
1.1. Гр. Гавришка Сергія Яковича, 1986 року народження, учасника бойових дій в зоні проведення АТО, який працює на посаді молодшого інспектора Дрогобицького районного відділу Управління поліції охорони у Львівській області. Проживає у квартирі № 4 в житловому будинку № 7 на провул. Вокзальний, яка знаходиться у приватній власності матері дружини заявника Штереб Л.М. Квартира складається з однієї кімнати житловою площею 16,4 кв. м. На цій площі проживає сім’я заявника в кількості 3-х осіб: Гавришко С.Я. – заявник, Гавришко Г.В. – дружина заявника, Гавришко Д.С. – син. Згідно з інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно у заявника та членів його сім’ї житло відсутнє.
Включити в список осіб, які користуються правом першочергового одержання житлової площі, на підставі п. 14 ст. 12 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” як учасника бойових дій в зоні АТО.
Термін перебування заявника в зоні АТО – 32 дні.
Черговість в окремому списку учасників бойових дій в зоні АТО встановити у відповідності до “Положення про порядок зарахування учасників бойових дій в зоні АТО на квартирний облік у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради”, затвердженим рішенням міськвиконкому від 21.04.2016 № 80, згідно з додатком.
Підстава: Відсутність мінімального розміру житлової площі,
пп. 1 п. 13 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення
житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”.
1.2. Гр. Бойкова Дениса Віталійовича, 1995 року народження, особу з інвалідністю 2 групи з числа учасників бойових дій в зоні проведення АТО. Проживає у приватизованій благоустроєній квартирі № 7 в житловому будинку № 31 на вул. Шевченка в місті Дрогобич, яка складається з однієї кімнати житловою площею 12,0 кв. м. На цій площі проживає три особи: сім’я заявника в кількості 2-х осіб: Бойков Д.В. – заявник, Арістова В.О. – дружина заявника, учасниця бойових дій в зоні АТО, та мати дружини Зуєва С.М.
Квартира знаходиться у приватній власності матері дружини Зуєвої С.М.
Згідно з інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно у заявника та його дружини житло відсутнє.
Включити в окремий список інвалідів війни та прирівняних до них осіб, які користуються правом позачергового одержання житла, на підставі п. 1 ч. 1 ст. 46 Житлового кодексу України як інваліда війни 2 групи (посвідчення серії Є № 016681, видане 12.11.2018 року), інвалідність якого пов’язана із захистом Батьківщини.
Черга заявника в окремому списку інвалідів війни та прирівняних до них осіб – № 19.
Підстава: Відсутність мінімального розміру житлової площі,
пп. 1 п. 13 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення
житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”.
1.3. Гр. Трускавецького Володимира Васильовича, 1957 року народження, учасника бойових дій, який працює в КНП “Дрогобицька міська лікарня № 1” на посаді провідного фахівця з питань цивільного захисту. Проживає як піднаймач у гр. Грушевської Н.М. у приватизованій благоустроєній квартирі № 4 в житловому будинку № 159а на вул. Стрийська в місті Дрогобич. Згідно з інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно у заявника житло відсутнє.
Включити в список осіб, які користуються правом першочергового одержання житлової площі, на підставі п. 14 ст. 12 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” як учасника бойових дій.
Підстава: Проживання за договором піднайму,
пп. 4 п. 13 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення
житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”
1.4. Гр. Табачного Сергія Сергійовича, 1998 року народження, який перебував в зоні проведення АТО. Проживає у приватизованій квартирі № 2 в житловому будинку № 46 на вул. Трускавецька в місті Дрогобич, дві кімнати житловою площею 47,4 кв. м. На цій площі проживає 7 осіб, а саме: заявник Табачний С.С., батько заявника Табачний С.В., дружина батька Табачна О.В., сестра Табачна А.С., брат Табачний О.С., брат Табачний М.С. та сестра Табачна В.С. Квартира перебуває у приватній власності батька заявника Табачного С.В.
Згідно з інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно у заявника житло відсутнє.
Підстава: Відсутність мінімального розміру житлової площі,
пп. 1 п. 13 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення
житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”.
2. Включити в склад сім’ї гр. Алєксєєва Віктора Олексійовича, 1958 року народження, який перебуває на квартирному обліку у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради від 16.08.2018 № 197як внутрішньо переміщена особа з числа учасників бойових дій в зоні проведення АТО, дружину Осламенко Ірину Яківну та надалі на квартирному обліку вважати із сім’єю в кількості двох осіб: Алєєксєєв В.О. – заявник, Осламенко І.Я. – дружина заявника.
Гр. Осламенко Ірина Яківна, 1956 року народження, перебуває на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради як особа, що переміщена з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення з 05.11.2014 року по даний час. Проживає на вул. Володимира Великого, 62, кв. 25 в місті Дрогобич. Зареєстрована на вул. 15-та Лінія, 19, кв. 34 в місті Луганськ.
Підстава: Заяви гр.гр. Алєєксєєва В.О., Осламенко І.Я.
3. Затвердити контрольний список працівників Дрогобицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, які станом на 01.06.2019 року перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради, в кількості 6 осіб (список додається).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом