Про затвердження актів приймання-передачі відомчого житлового фонду в комунальну власність Дрогобицької міської територіальної громади

10.09.2021 2135

Про затвердження актів приймання-передачі  відомчого житлового фонду в комунальну власність  Дрогобицької міської територіальної громади

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від __________ 2021 року № ______

Про затвердження актів приймання-передачі
відомчого житлового фонду в комунальну власність
Дрогобицької міської територіальної громади

Керуючись рішеннями Дрогобицької міської ради від 12.08.2021 № 552, постановою Кабінету Міністрів України від 06.11.1995 № 891 «Про затвердження Положення про порядок передачі в комунальну власність державного житлового фонду», пп. 1 п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити акти приймання-передачі відомчого житлового фонду у комунальну власність Дрогобицької міської територіальної громади:
– 12-квартирного будинку на вул. Стрийська, 268, 12-квартирного будинку на вул. Стрийська, 272, 8-квартирного будинку на вул. Стрийська, 272а в місті Дрогобич, які в процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу ВАТ «Дрогобицький «Агротехсервіс» (тепер – ПрАТ «Дрогобицький «Агротехсервіс»).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія