Про затвердження експертної оцінки об’єкту комунальної власності Дрогобицької міської ради, яка приватизовується шляхом викупу

16.06.2017 363

Про затвердження експертної оцінки об’єкту комунальної власності Дрогобицької міської ради, яка приватизовується шляхом викупу

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

Від____________року № ___

Про затвердження експертної
оцінки об’єкту комунальної
власності Дрогобицької міської ради,
яка приватизовується шляхом викупу

Розглянувши звіт та висновок про вартість майна, рецензію на висновок про вартість майна, взявши до уваги пропозиції постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 43 від 08.06.2017 р.), постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 39 від 20.04.2017 р), керуючись Законом України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)” та п. 30 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила :
1. Затвердити експертну оцінку об’єкту комунальної власності Дрогобицької міської ради, яка приватизовується шляхом викупу згідно з додатком № 1.
2. Доручити міському голові м. Дрогобича (Т. Кучма) затвердити висновок про вартість майна згідно з додатком № 1.
3. Відділу оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Р. Росоха) здійснити приватизацію об’єкту відповідно до чинного законодавства України.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Курчик), на постійну комісію ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту