Про затвердження експертної оцінки об’єкту комунальної власності Дрогобицької міської ради, який приватизовується шляхом викупу

04.10.2016 387

Про затвердження експертної  оцінки об’єкту комунальної  власності Дрогобицької міської ради,  який приватизовується шляхом викупу

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

________ сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від  _______________ р  № _____

Про затвердження експертної

оцінки об’єкту комунальної

власності Дрогобицької міської ради,

який приватизовується шляхом викупу

Розглянувши звіт та висновок про вартість майна, рецензію на висновок про вартість майна, взявши до уваги пропозиції постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 25 від 29.09.2016 р.), керуючись Законом України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)” та        п. 30 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада  вирішила :

Затвердити експертну оцінку об’єкту комунальної власності Дрогобицької міської ради,  який приватизовується шляхом викупу згідно з додатком № 1.

Доручити міському голові м. Дрогобича (Т. Кучма) затвердити висновок про вартість майна згідно з додатком № 1.

Відділу оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Р. Урбан) здійснити приватизацію об’єкта відповідно до чинного  законодавства України.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Курчик).

Міський голова                                                                                   Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту