Про затвердження експертної оцінки об’єкту комунальної власності територіальної громади м. Дрогобича, який підлягає приватизації шляхом аукціону

02.09.2019 755

Про затвердження експертної оцінки об’єкту комунальної власності територіальної громади  м. Дрогобича, який підлягає  приватизації шляхом аукціону

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _____________ № ______

Про затвердження експертної
оцінки об’єкту комунальної
власності територіальної громади
м. Дрогобича, який підлягає
приватизації шляхом аукціону

Розглянувши звіт та висновок про вартість майна, рецензію на висновок про вартість майна, взявши до уваги пропозиції постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № __ від ___.09.2019 р.), постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол від ___.___.2019 року № ___ ), аукціонної комісії (протокол № 3 від _____.2019 р.), керуючись Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432, п. 30 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила :
1.Затвердити експертну оцінку об’єкту комунальної власності територіальної громади м. Дрогобича, який підлягає приватизації шляхом аукціону згідно з додатком № 1.
2.Встановити стартову ціну для продажу на аукціоні нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Грушевського, 70, пл. 234,3 м. кв. на рівні експертної оцінки у розмірі 383 730 грн. (триста вісімдесят три тисячі сімсот тридцять гривень) з ПДВ.
2.1.Значення кроку при продажу нежитлового приміщення визначити на рівні 1% від стартової ціни та становить 3837 грн. 30 коп.
3. У разі непродажу об‘єкту комунальної власності, зазначеного в даному рішенні, на аукціоні без умов, за ціною не нижче стартової, рішення сесії № 1833 від 09.07.2019 р. «Про включення в перелік об‘єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону», вважати таким, що втратило чинність.
4. Відділу оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Р. Рососі) здійснити приватизацію об’єкту комунальної власності шляхом аукціону відповідно до чинного законодавства України.
5. Доручити міському голові м. Дрогобича (Т. Кучмі) затвердити висновок про вартість майна згідно з додатком № 1; протокол засідання аукціонної комісії № 3 від_____; текст інформаційного повідомлення про продаж на електронному аукціоні об‘єкту комунальної власності територіальної громади м. Дрогобича за адресою: м. Дрогобич, вул. Грушевського, 70, пл. 234,3 м. кв. та уповноважити підписати договір купівлі-продажу нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Грушевського, 70, пл. 234,3 м. кв.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Курчика), на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту