Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області та про проведення електронного аукціону з продажу нежитлової будівлі

13.09.2022 5196

Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області та про проведення електронного аукціону  з продажу нежитлової будівлі

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про затвердження звіту про незалежну оцінку
об’єкту комунальної власності територіальної громади
в особі Дрогобицької міської ради Львівської області
та про проведення електронного аукціону
з продажу нежитлової будівлі

З метою забезпечення прозорості та відкритості наповнення бюджету територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, беручи до уваги рекомендації аукціонної комісії (протокол № 19 від 01.09.2022 р), постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№___від 07.09.2022 року), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 54 від 17.08.2022 р.), розглянувши звіт та висновок про вартість майна, рецензію на висновок про вартість майна, керуючись Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432, п. 30 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила :

1. Затвердити звіт про незалежну оцінку об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, який підлягає продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону згідно з додатком № 1.
2. Провести електронний аукціон з продажу нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, 18Б, площею 184,6 м. кв.
2.1. Затвердити стартову ціну для продажу на аукціоні нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, 18Б, площею 184,6 м. кв. у розмірі 630 000 грн. (шістсот тридцять тисяч) грн. 00 коп., без ПДВ, згідно зі звітом про незалежну оцінку.
2.2. Значення кроку при проведенні електронного аукціону з продажу нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, 18Б, площею 184,6 м. кв. затвердити на рівні 1% від стартової ціни та становить 6 300 грн. (шість тисяч триста) грн., без ПДВ.
3. У разі непродажу об’єкту комунальної власності, вказаного у п. 2 даного рішення на аукціоні за ціною не нижче стартової, п.п. 2, 2.1., 2.2. даного рішення вважати такими, що втратили чинність.
4. Затвердити умови продажу об»єкту комунальної власності, вказаного у п. 1 даного рішення згідно з додатком № 2.
5. Внести зміни у п. 1, 2, 2.1 рішення сесії Дрогобицької міської ради № 1126 від 12.05.2022 року «Про включення в перелік об»єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону» та викласти у наступній редакції:
«1. Включити в перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону, нежитлову будівлю, що знаходиться за адресою: м. Стебник, вул. Трускавецька, 18Б, площею 184,6 м. кв.
2. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити:
2.1. здійснення приватизації шляхом електронного аукціону нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: м. Стебник, вул. Трускавецька, 18Б, площею 184,6 м. кв.;».
6. Внести зміни у п. 1 додатку 2 до рішення сесії Дрогобицької міської ради від 09.06.2022 р. № 1170 «Про затвердження передавального акту Стебницької міської ради» та викласти у наступній редакції: «п.1. Нежитлова будівля згідно реєстраційного номеру об’єкту нерухомого майна 2087432946106 за адресою: м. Стебник, вул. Трускавецька 18Б площею 184,6 м. кв.».
7. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради здійснити приватизацію об’єкту комунальної власності територіальної громади особі Дрогобицької міської ради Львівської області шляхом аукціону відповідно до чинного законодавства України.
8. Доручити начальнику управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (М. Свідовська) затвердити висновок про вартість майна, текст інформаційного повідомлення про продаж на електронному аукціоні об‘єкту комунальної власності територіальної громади Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, 18Б, площею 184,6 м. кв. та уповноважити підписати договір купівлі-продажу нежитлової будівлі за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, 18Б, площею 184,6 м. кв.
9. Зобов»язати переможця аукціону відшкодувати вартість виготовлення експертної оцінки на нежитлову будівлю за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, 18Б, площею 184,6 м. кв.
10. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика), на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту