Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області та про проведення електронного аукціону з умовами з продажу нежитлового приміщення

17.10.2022 5304

Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області та про проведення електронного аукціону з умовами з продажу нежитлового приміщення

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про затвердження звіту про незалежну оцінку
об’єкту комунальної власності територіальної громади
в особі Дрогобицької міської ради Львівської області
та про проведення електронного аукціону з умовами
з продажу нежитлового приміщення

З метою забезпечення прозорості та відкритості наповнення бюджету територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, беручи до уваги рекомендації аукціонної комісії (протокол № 21 від 11.10.2022 р), постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ 29 від 06.10.2022 року), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 56 від 06.10.2022 р.), розглянувши звіт та висновок про вартість майна, рецензію на висновок про вартість майна, керуючись Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432, п. 30 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила :

1. Затвердити звіт про незалежну оцінку об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, який підлягає продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону з умовами згідно з додатком № 1.
2. Провести електронний аукціон з умовами з продажу нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Грушевського, М., будинок 2, площею 305,5 м. кв.
2.1. Затвердити стартову ціну для продажу на аукціоні з умовами нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Грушевського, М., будинок 2 площею 305,5 м. кв. у розмірі 1 886 500 грн. (один мільйон вісімсот вісімдесят шість тисяч п»ятсот гривень) грн. 00 коп., без ПДВ, згідно зі звітом про незалежну оцінку.
2.2. Значення кроку при проведенні електронного аукціону з умовами з продажу нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Грушевського, М., будинок 2, площею 305,5 м. кв. затвердити на рівні 1% від стартової ціни та становить 18 865 грн. (вісімнадцять тисяч вісімсот шістдесят п»ять) грн., без ПДВ.
3. У разі непродажу об’єкту комунальної власності, вказаного у п. 2 даного рішення на аукціоні з умовами за ціною, не нижче стартової, п.п. 2, 2.1., 2.2. даного рішення вважати такими, що втратили чинність.
4. Затвердити умови продажу об»єкту комунальної власності, вказаного у п. 1 даного рішення, згідно з додатком № 2.
5. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради здійснити приватизацію об’єкту комунальної власності територіальної громади особі Дрогобицької міської ради Львівської області шляхом аукціону з умовами відповідно до чинного законодавства України.
6. Доручити начальнику Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (М. Свідовська) затвердити висновок про вартість майна, текст інформаційного повідомлення про продаж на електронному аукціоні з умовами об‘єкту комунальної власності територіальної громади Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Грушевського, М., будинок 2, площею 305,5 м. кв. та уповноважити підписати договір купівлі-продажу нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Грушевського, М., будинок 2, площею 305,5 м. кв.
7. Зобов»язати переможця аукціону відшкодувати вартість виготовлення технічних паспортів на групу нежитлових приміщень, висновку щодо технічної можливості об»єднання об»єкта нерухомого майна та оплатити вартість експертної оцінки на нежитлове приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Грушевського, М., будинок 2, площею 305,5 м. кв.
8. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика), на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Розпорядження міського головиДокументів: 1820 Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту