Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області та про проведення електронного аукціону з умовами для продажу нежитлового приміщення за адресою: м. Стебник, вул. Трускавецька, буд. 20/2, площею 349,7 м. кв.

01.11.2023 6682

Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області та про проведення електронного аукціону  з умовами для продажу нежитлового приміщення за адресою: м. Стебник, вул. Трускавецька, буд. 20/2,  площею 349,7 м. кв.

Додаткове

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

 

Про затвердження звіту про незалежну оцінку
об’єкту комунальної власності територіальної громади
в особі Дрогобицької міської ради Львівської області
та про проведення електронного аукціону
з умовами для продажу нежитлового приміщення
за адресою: м. Стебник, вул. Трускавецька, буд. 20/2,
площею 349,7 м. кв…

З метою забезпечення прозорості та відкритості наповнення бюджету територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, беручи до уваги рекомендації аукціонної комісії (протокол № 26 від 04.09.2023 р.), постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (№ ___ від ______2023 року), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № ____ від ______2023 р.), розглянувши звіт та висновок про вартість майна нежитлового приміщення загальною площею 349,7 м. кв. за адресою: м. Стебник, вул. Трускавецька, буд. 20/2, рецензію на висновок про вартість майна від 14.07.2023 р., керуючись Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити звіт про незалежну оцінку об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, який підлягає продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону з умовами згідно з Додатком № 1.
2. Провести електронний аукціон з умовами для продажу нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, буд. 20/2, площею 349,7 м. кв.
2.1. Затвердити стартову ціну для продажу на аукціоні з умовами нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, буд. 20/2, площею 349,7 м. кв. у розмірі 652 191 (шістсот п’ятдесят дві тисячі сто дев’яносто одна гривня) грн. 00 коп., без ПДВ, згідно зі звітом про незалежну оцінку.
2.2. Значення кроку при проведенні електронного аукціону з умовами з продажу нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, буд. 20/2, площею 349,7 м. кв.
затвердити на рівні 1% від стартової ціни та становить 6 521,91 грн. (шість тисяч п’ятсот двадцять одна гривня дев’яносто одна копійка) грн., без ПДВ.
3. У разі непродажу на аукціоні з умовами об’єкту комунальної власності, вказаного у п. 2 даного рішення за стартовою ціною чи вище стартової, п.п. 2,2.1.,2.2.,4,5,6,7 даного рішення вважати такими, що втратили чинність.
4. Затвердити умови продажу об»єкту комунальної власності, вказаного у п. 2 даного рішення, згідно з Додатком № 2 до даного рішення.
5. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради здійснити приватизацію об’єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області шляхом аукціону з умовами відповідно до чинного законодавства України.
6. Доручити начальнику Управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради (М. Свідовська) затвердити висновок про вартість майна, текст інформаційного повідомлення про продаж на електронному аукціоні з умовами об‘єкту комунальної власності територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області за адресою: м. Стебник, вул. Трускавецька, буд. 20/2, площею 349,7 м. кв., м. та уповноважити підписати договір купівлі-продажу нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Стебник, вул. Трускавецька, буд. 20/2, площею 349,7 м. кв. після сплати в повному обсязі ціни продажу об’єкта приватизації протягом 25 робочих днів з дня формування протоколу про результати електронного аукціону.
7. Зобов»язати переможця аукціону відшкодувати вартість експертної оцінки у сумі 2 470 грн. та 1670 грн. та технічного паспорту у сумі 2800 грн. на нежитлове приміщення, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стебник, вул. Трускавецька, буд. 20/2, площею 349,7 м. кв.
8. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу та постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій.

 Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту