Про затвердження комплексної Програми “Розвиток туризму в місті Дрогобичі 2019-2021 роки.

19.11.2018 394

Про затвердження комплексної  Програми “Розвиток туризму  в місті Дрогобичі 2019-2021 роки.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 2018 року №

Про затвердження комплексної
Програми “Розвиток туризму
в місті Дрогобичі 2019-2021 роки.

Відповідно до Закону України «Про туризм», враховуючи рекомендацію постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № від ) та рекомендацію постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (протокол № від ), керуючись п.22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:
1. Затвердити комплексну Програму “Розвиток туризму в місті Дрогобичі 2019-2021 роки. (додаток додається)”.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснити фінансування в межах коштів затвердженого загального фонду бюджету на виконання Програми “Розвиток туризму в місті Дрогобичі 2019-2021.
3. Виконання даного рішення покласти на директора Комунального підприємства «Туристично-інформаційний центр м. Дрогобича» (І. Чаву).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (О .Дацюка).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту