Про затвердження матеріалів проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки

19.01.2018 392

Про затвердження матеріалів  проекту землеустрою  по зміні цільового призначення земельної ділянки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _____________ 2018 року № ____

Про затвердження матеріалів
проекту землеустрою
по зміні цільового призначення
земельної ділянки

Розглянувши клопотання Мархеви Г.К. та матеріали технічної документації щодо виготовлення проектів землеустрою по зміні цільового призначення земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 87 від 11.01.2018р.), керуючись ст. 12, ч. 9 ст. 186, ст. 186 Земельного кодексу України, ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити матеріали проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок:
1.1. Мархеві Галині Костянтинівні, прож. вул. ***, земельну ділянку площею 212 кв. м. на вул. І. Франка, 168, кадастровий номер ***, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
2. Відділу у місті Дрогобичі Міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (В. Марцінко) внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту