Про затвердження матеріалів проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

16.06.2017 329

Про затвердження матеріалів  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від «___»_________ 2017 року № _____

Про затвердження матеріалів
проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки

Розглянувши клопотання відділу оренди та приватизації комунального майна (Р. Урбан) та матеріали з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 62 від 22.05.2017р.), керуючись ст.12, ч.9 ст.118, ст.186, Земельного кодексу України і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити матеріали з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування:
1.1. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради, земельну ділянку площею 866 кв. м. на вул. Бориславській, кадастровий номер 4610600000:01:008:0254, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.
2. Відділу Держгеокадастру у місті Дрогобичі Дрогобицького міськрайонного управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі та м. Дрогобичі Львівської області (В. Марцінко) внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту