Про затвердження матеріалів проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки гр. Матковському О.Я.

26.07.2019 676

Про затвердження матеріалів   проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки гр. Матковському О.Я.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _____________ 2019 року №

Про затвердження матеріалів
проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
та передачу у власність земельної ділянки
гр. Матковському О.Я.

Розглянувши заяву Матковського О.Я. та матеріали з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 123 від 12.06.2019р.), керуючись ст.12, ч.9 ст.118, ст.186, Земельного кодексу України і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Затвердити матеріали з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передати безоплатно у власність та спільну сумісну власність земельні ділянки громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Матковському Олегу Ярославовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку площею 790 кв. м. на пров. Тепличному, кадастровий номер 4610600000:01:046:0329, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
2. Відділу у м. Дрогобич міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та м. Дрогобич Головного управління Держгеокадастру у Львівської області (В. Марцінко) внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту