Про затвердження матеріалів проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки

07.09.2020 1411

Про затвердження матеріалів  проекту землеустрою  по зміні цільового призначення земельної  ділянки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _____________ 2020 року № _____

Про затвердження матеріалів
проекту землеустрою
по зміні цільового призначення
земельної ділянки

Розглянувши заяву Дудича І. М. та матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 147 від 07.08.2020 р.), керуючись ст. 12, ч. 9 ст. 186, ст. 186 Земельного кодексу України, ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Затвердити матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення:
1.1. Дудичу Івану Миколайовичу, прож. в с. Лішня, Дрогобицького району, земельну ділянку площею 1200 кв. м. на вул. П. Орлика, кадастровий номер 4610600000:01:070:0031, із земель для індивідуального садівництва у землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
2. Відділу у місті Дрогобичі Міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (В. Марцінко) внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія