Про передачу на баланс Управління культури та розвитку туризму нежитлової будівлі за адресою: с. Брониця, вул. Самбірська, 6

04.07.2022 4991

Про передачу на баланс Управління культури та розвитку туризму нежитлової будівлі за адресою: с. Брониця, вул. Самбірська, 6

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2022 року № ____

Про передачу на баланс
Управління культури та розвитку
туризму нежитлової будівлі за адресою:
с. Брониця, вул. Самбірська, 6

Розглянувши службову записку управління майна громади № 152 від 10.05.2022 р., з метою запобігання руйнування будівлі, забезпечення її ефективної експлуатації, використання та збереження у належному стані, беручи до уваги рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 27 від 01.07.2022 року), керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила :
1.Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради передати, а Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради Львівської області прийняти та поставити на баланс нежитлову будівлю, що знаходиться за адресою: с. Брониця, вул. Самбірська, 6.
2.Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради створити комісію з приймання-передачі нежитлової будівлі за адресою: с. Брониця, вул. Самбірська, 6.
3.Комісії забезпечити приймання-передачу вказаного майна, скласти акт приймання-передачі та подати його на затвердження міському голові Т. Кучмі.
4.П. 1 додатку № 3 рішення сесії Дрогобицької міської ради № 614 від 09.09.2021 року «Про надання дозволу на безкоштовну передачу матеріальних цінностей та приміщень» вважати таким, що втратило чинність.
5. Виконання даного рішення доручити Управлінню культури та розвитку туризму виконавчих органів Дрогобицької міської ради та Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту