Про затвердження матеріалів проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу в оренду земельної ділянки

20.01.2023 5607

Про затвердження матеріалів   проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу в оренду земельної ділянки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 

Про затвердження матеріалів  
проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
для будівництва індивідуальних гаражів
та передачу в оренду земельної ділянки

Розглянувши заяву гр. Габовського Ю.С. та матеріали з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 54 від 05.01.2023р.), керуючись ст.12, ч.9 ст.118, ст.186 Земельного кодексу України і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Затвердити матеріали з виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу та передати в оренду земельну ділянку строком на 3 роки:
1.1.Габовському Юрію Степановичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку площею 31 кв.м. на вул. Михайла Грушевського в м. Дрогобичі, кадастровий номер 4610600000:01:017:0192, для будівництва індивідуального гаражу.
2. Фізичній особі, вказаній у пункті 1 цього рішення, необхідно укласти договір оренди землі з Дрогобицькою міською радою. У випадку не укладення договору оренди землі протягом трьох місяців з дня прийняття рішення, відповідні пункти цього рішення втрачають чинність, а орендар несе відповідальність з відшкодуванням в повній мірі збитків орендодавцю у формі неодержаної орендної плати. Фізичній особі, вказаній у пункті 1 цього рішення, забезпечити реєстрацію відповідного договору згідно з чинним законодавством.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту