Про затвердження матеріалів проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів та передачу в оренду земельних ділянок

18.02.2019 443

Про затвердження матеріалів   проектів землеустрою  щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів та передачу в оренду земельних ділянок

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _____________ 2019 року № _____

Про затвердження матеріалів
проектів землеустрою
щодо відведення земельних ділянок
для будівництва індивідуальних гаражів
та передачу в оренду земельних ділянок

Розглянувши заяви фізичних осіб та матеріали з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколу № 114 від 17.01.2019р.), керуючись ст.12, ч.9 ст.118, ст.186, Земельного кодексу України і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Затвердити матеріали з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передати в оренду строком на 3 роки земельні ділянки громадянам для будівництва індивідуальних гаражів:
1.1. Карплюк Маріанні Андріївні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку площею 42 кв. м. на вул. Тарнавського, кадастровий номер 4610600000:01:009:0317, для будівництва індивідуальних гаражів.
1.2. Польному Ігору Ярославовичу, прож. Російська Федерація, Ханти-Мансійський автономний округ, Тюменської обл., м. Нефтеюганськ, земельну ділянку площею 25 кв. м. на вул. Стуса, 2/2, кадастровий номер 4610600000:01:014:0315, для будівництва індивідуальних гаражів.
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, необхідно укласти договір оренди землі з Дрогобицькою міською радою. У випадку не укладення договору оренди землі протягом трьох місяців з дня прийняття рішення, відповідні пункти цього рішення втрачають чинність, а орендар несе відповідальність з відшкодуванням в повній мірі збитків орендодавцю у формі неодержаної орендної плати. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, забезпечити реєстрацію відповідного договору згідно з чинним законодавством.
3. Відділу Держгеокадастру у місті Дрогобичі Дрогобицького міськрайонного управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі та м. Дрогобичі Львівської області (В. Марцінко) внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту