Про затвердження матеріалів технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

20.01.2023 5618

Про затвердження матеріалів технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2023 року № ____

 

Про затвердження матеріалів технічної
документації із землеустрою щодо
встановлення (відновлення) меж земельної
ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву гр. Бейзика В.Р., та матеріали технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 55 від 18.01.2023 р.) керуючись ст.12, ч.9 ст.118, ст.186, Земельного кодексу України і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Затвердити матеріали з виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі:
1.1. Бейзику Віталію Романовичу, прож. м. Трускавець, земельну ділянку площею 6 кв. м. на вул. Грушевського, м. Стебник, кадастровий номер 4610670500:01:016:0021, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
2. Фізичній особі, вказаним у цьому рішенні, необхідно звернутись до Дрогобицької міської ради для внесення змін до договору оренди землі.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту