Про затвердження матеріалів технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуальних гаражів та передачу у приватну власність

29.05.2024 8161

Про затвердження матеріалів технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для будівництва  індивідуальних гаражів та передачу у приватну власність

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
___________ сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від __________ року № _______

Про затвердження матеріалів
технічної документації щодо встановлення
(відновлення) меж земельної ділянки в
натурі (на місцевості) для будівництва
індивідуальних гаражів та передачу
у приватну власність

 

Розглянувши заяву фізичної особи, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 84 від 15. 05.2024 р.), керуючись статтями 12, 40, ч.1 ст. 118, 186, пп. 5 п.27 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій» і відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити Гавронському Роману Романовичу, прож. в м. Дрогобич, матеріали технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), площею 29 кв. м. на вул. Чапельського, 2а/10 м. Дрогобич, кадастровий номер 4610600000:01:052:0157, для будівництва індивідуального гаражу та передати безоплатно у власність зазначену земельну ділянку.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин. (Марта СЛОТИЛО).

Міський голова      Тарас КУЧМА

 

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту