Про затвердження Місцевої програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення водних об’єктів, розташованих на території Дрогобицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки

16.12.2021 4217

Про затвердження Місцевої програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення водних об’єктів, розташованих на території Дрогобицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія _______ скликання
РІШЕННЯ

від __________2021 року № ____


Про затвердження Місцевої програми
розвитку водного господарства та
екологічного оздоровлення водних об’єктів,
розташованих на території Дрогобицької
міської територіальної громади на 2022-2025 роки

З метою забезпечення реалізації основних напрямів державної і регіональної політики у сфері водного господарства, збереження і відтворення водних ресурсів, покращення їхнього екологічного стану, запобігання та ліквідації наслідків шкідливої дії вод, відповідно до Водного кодексу України, Указу Президента України від 13.08.2021 № 357/2021 про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 липня 2021 року «Про стан водних ресурсів України», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту, зв’язку та будівельних інвестицій (протокол №___ від ___________2021р.), постійної комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол №___ від ___________2021р.), керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити Місцеву програму розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення водних об’єктів, розташованих на території Дрогобицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки (далі – Програма) згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) під час підготовки бюджету Дрогобицької міської територіальної громади на відповідний рік, передбачати кошти на фінансування завдань і заходів Програми. Фінансування проводити в межах бюджетних асигнувань.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Бейзик).

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту