Про затвердження міської цільової програми «Безпечне місто Дрогобич» 2018-2023 роки

19.11.2018 396

Про затвердження міської  цільової програми  «Безпечне місто Дрогобич»  2018-2023 роки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РА-ДА
_____ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від ___________ 201__ року № ___

Про затвердження міської
цільової програми
«Безпечне місто Дрогобич»
2018-2023 роки

З метою забезпечення реалізації державної політики у сфері профілактики та протидії злочинності в місті Дрогобичі, підвищення ефективності виконання програми розвитку міста «Дрогобич – Smart City 2018-2023 роки», затвердженою рішенням дрогобицьької міської ради від 30.11.2017 р. № 941 керуючись п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:
1. Затвердити міську цільову програму «Безпечне місто Дрогобич» 2018-2023 роки (далі – Програма), згідно з додатку.
2. Визначити Департамент міського господарства (Р.Москалик), Відділ Інформаційних технологій та аналізу (С.Гайдер) відповідальними виконав-цями з реалізації Програми.
3. Визначити КП «Муніципальна Варта» єдиними балансотримачами комплексної системи «Безпечне місто».
4. Головним розпорядникам коштів міського бюджету при формуванні бюджетних запитів на наступний рік передбачити потребу у видатках на здійснення заходів з реалізації Програми.
5. Фінансовому управлінні (О.Савран) при формуванні проекту бюд-жету в межах фінансової можливості дохідної частини міського бюджету пе-редбачити потребу у видатках на виконання Програми.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісії з питань депутатської етики, законності, правопорядку, прав людини, ро-звитку громади та контролю за дотриманням Регламенту ради (А.Андрухів), з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту