Про затвердження міської цільової програми «Підготовка та проведення загальноміських заходів відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради у 2018 році з оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій»

19.01.2018 350

Про затвердження міської цільової програми «Підготовка та проведення  загальноміських заходів відділу освіти  виконавчих органів Дрогобицької міської  ради у 2018 році з оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія __________ скликання
РІШЕННЯ

від ____________ 2018 року № _______

Про затвердження міської цільової
програми «Підготовка та проведення
загальноміських заходів відділу освіти
виконавчих органів Дрогобицької міської
ради у 2018 році з оздоровлення та відпочинку
дітей пільгових категорій»

Враховуючи рекомендацію постійної комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (Протокол від _______2018 р. № _____), керуючись ст. 25, п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити міську цільову програму «Підготовка та проведення загальноміських заходів відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради у 2018 році з оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій» згідно з додатками 1,2.
2. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради П.Сушка.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (О.Дацюк).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту